İş Başvurus sitesi

VEKİL YAZMACI VE BAŞKAN EKİNCİ VİRANŞEHİR’DE SEÇİM STARTI VERDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VEKİL YAZMACI VE BAŞKAN EKİNCİ VİRANŞEHİR’DE SEÇİM STARTI VERDİ
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ile Viranşehir Belediye Başkanı/Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, seçim startı verdi.

İlçe binasında Vekil Yazmacı ve Başkan Ekinci’yi, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Parti yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partililer karşıladı.

Parti binasında coşkuyla karşılanan Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve Başkan Salih Ekinci, partililerle tek tek tokalaşıp, bir süre sohbet etti.

Burada bir selamlama konuşması yapan AK Parti ilçe Başkanı Ali Tekin, Vekili, adayı ve teşkilatı ile Viranşehir’in 31 Mart seçimine hazır olduğunu belirterek, seçimi kazanmak için hazır ve kararlı olduklarını söyledi.

Tekin, hedeflerinin 2018 yılında olduğu gibi, 31 Mart seçimlerinde de Viranşehir Belediyesini AK Belediyecilikle tanıştırmak olduğunu kaydetti.

Viranşehir Belediye Başkanı/Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ise, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde adaylığın yine kendisine tevdi edildiğini hatırlatarak, aday adaylığı sürecinde kendisine gösterdiği teveccühten dolayı Milletvekili Yazmacı’ya teşekkür etti.

Vekilleri Yazmacı’nın desteklerinin kendileri için çok kıymetli ve çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Ekinci; “İnşallah bizde 31 Mart’ta bize gösterdiği teveccühe karşı vekilimizi Ankara’da mahcup etmeyiz. İnanıyorum ki buradaki güzel birliktelikle birlikte tıpkı 2019’da kimsenin inanmadığı Belediyeyi nasıl aldıysak, 2024’te de kimsenin inanmadığı ve Milletvekilimizin desteği ile oy farkıyla Belediyeyi tekrar alacağız” dedi.

31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman da, an itibari ile seçim starı verdiklerini belirterek, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimde Viranşehir Belediyesini tekrar alacaklarına inandığını ve inşallah anahtarı da yüz akı ile Cumhurbaşkanına götüreceklerini söyledi.

Viranşehirlilere güvendiğini ifade eden Vekil Yazmacı, İnşallah el birliği ile, birliktelikle sahada hiç durmadan, bıkmadan, yorulmadan çalışarak, çalmadık kapı, girmediğimiz yürek bırakmayarak Viranşehir’i AK ve Gerçek Belediyecilikle tanıştıracağız. Şimdi den Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Vekil Yazmacı ve Başkan Ekinci, Kadın Kolları, Parti Yöneticileri ve aday adayları ile yaptığı toplantının ardından ilçe başkanlığından ayrıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Baydilli muhtarlardan destek istediÖnceki Haber

Başkan Baydilli muhtarlardan destek iste...

Urfa’da 43,5 milyon liralık telefon dolandırıcılığı operasyonuSonraki Haber

Urfa’da 43,5 milyon liralık telefon dola...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar