İş Başvurus sitesi

Suphi Aksoy kimdir?

Suphi Aksoy kimdir?

1972 yılında Şanlıurfa, Bozova’da doğdum.

Babam Kadir bey, annem Yazı hanımdır.

Yüksel Hanım ile evliyim ve 4 evladımız var.

İlk, orta ve lise öğrenimimi memleketimde tamamladım.

Yöre halkından biri olarak hemşerilerime hizmet etmeye muhtarlık ile başladım. Daha adil, daha demokratik ve daha özgür bir Türkiye idealiyle ülkeme ve memleketime hizmet için siyasete AK Parti’mizle başladım ve 2001 yılından beri de AK Parti’mizle hizmet etmeye devam etmekteyim.

Bozova’ya bağlı Arıkök(Saf) köyü  muhtarlığı görevini yürütürken  bölgenin sorunlarını yakından bilmem dolayısıyla hemşerilerim tarafından Bozova Ziraat Odası Başkanlığına aday gösterildim ve seçildim. Bu görevleri yürütürken bir taraftan da Köylere Hizmet Götürme Birliği üyeliği ve Bozova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde yer alıp aktif olarak Bozova’mıza katkı sunmaya gayret ettim.

Muhtarlık ve Bozova Ziraat Odası Başkanlığı görevlerini yürütürken Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teveccühleriyle AK Parti’mizden Bozova Belediye Başkan adayı gösterildim.

20 yıldır Bozova’ya çeşitli kademelerde hizmet ediyorum. Gerek muhtarlık gerekse Ziraat Odası Başkanlığı alanında edindiğim birikimi Bozova için sarf etmek, Bozova’nın hizmetkârı  olmak benim için büyük bir onur olacaktır.

Eser ve hizmet bayrağını devralmak nasip olursa, Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi:”Hizmet gereklidir ama yeterli değildir, aslolan gönüllere girmektir.” düsturuyla insan merkezli Gönül Belediyeciliğini aşılayarak daha sağlıklı çevre ve yüksek yaşam kalitesi için var gücümle çalışacağım.

 Gönül diliyle konuşacak, gönülden hizmet edecek, tevazu, samimiyet ve gayret ile Bozova’mızı birlikte yöneteceğiz.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar